o firmie

Kilka słów o nas

PHU STAREX to nowopowstała firma z wielkimi aspiracjami! Pomimo dopiero wkraczania na rynek, nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie, co gwarantuje pełne zadowolenie Klientów. Pokaźna flota maszyn i sprzętów pozwala nam na szeroki wachlarz oferowanych usług oraz kompleksowe obsłużenie każdego Klienta. Zajmujemy się przede wszystkim pracami ziemnymi, ale w naszej ofercie znajdą Państwo również transport niskopodwoziowy, czy sprzedaż piasku i żwiru z własnej żwirowni!

Idea powstania firmy

Od jakiegoś czasu w naszym obrębie zauważyliśmy wzrost aktywności w dziedzinie budownictwa, co przełożyło się również na wzrost zapotrzebowania usług firm zajmujących się wykopami i transportem. Po pewnym czasie zrodził się pomysł założenia takiej firmy, trochę formalności – i oto jesteśmy do Państwa dyspozycji! 

Plany i ambicje

Chociaż firma STAREX powstała stosunkowo niedawno, nasze ambicje sięgają bardzo wysoko! Dzięki dużym inwestycjom w profesjonalny sprzęt oraz doświadczonych pracowników świadczymy usługi na najwyższym poziomie i kompleksowo. Chcemy się systematycznie rozwijać, aby zbudować solidną markę na polskim rynku. Taki jest nasz cel i do niego sumiennie dążymy.